12 Temmuz 2013 Cuma

Antalya İşletmeleri;

Hepimizin bildiği gibi artık işlerimizin büyük bir bölümünü, İnternet üzerinden yaptığımız bir gerçektir. Sosyal medya ile güçlenen ve olmazsa olmaz dediğimiz İnternet artık iş dünyamızın bir parçası olmuştur. Buna paralel olarak İnternet'in gücünü keşfeden işletmelerimizin ilk hamlesi bir web sitesi kurdurmak oluyor. Peki İnternet'te rekabetin ne derece olduğu ve nasıl kızıştığı hakkında bilgi eksikliğinizi, bu rekabet ortamında sizlerin neler yapması gerektiğini biliyor musunuz?

Genel olarak konu ile ilgili çalışmalarımız ve araştırmalarımız uzun yıllardır sürmekte ve geliştirilmektedir. İnternet sitenizin olması elektronik iş dünyasına adım attığınızı ve buradan beklentiniz olduğunu göstermektedir.

O halde...

Bir çoğumuz İnternet sitesinin bir kaç sayfadan oluştuğunu, sadece bilgi ve ürünlerin girilmesinin yeterli olduğunu düşünüyor. Oysa ki durum hiçte göründüğü gibi değil. Neden? Antalya Kobi ekibi olarak Antalya genelinde yaklaşık bin adet web sitesini inceledik karşımıza çıkan tablo şu cümleyi kullanmamıza neden oldu; bu sitelerin sahipleri yok mu?

Evet...

Dünya genelinde 155 milyar adet web sitesi bulunmaktadır. Sizlerin siteleri bu web deryasında kayıp olduğu için fayda göremeyeceğinizi işaretini vermektedir.

Bu konuda ne yapmak gerekir?

Web sitenizden beklentiniz var ise o sitenin bütün ayrıntılarını yeniden ele almak gerekir. Antalya Kobi ekibi olarak işletmelerimizin sitelerinde neler yapması gerektiği konusunda ücretsiz bilgi vermeyi hizmet politikası açısından görev olarak benimsemiştir.

Web siteniz hakkında bilgi almak için bize ulaşın formundan web adresiniz ile birlikte telefon numaranızı ve isim bırakmanız yeterli olacaktır.

(Sadece mesai içi arama yapılacaktır)
Bunu neden yapıyoruz? sizler ne kadar çok kazanırsanız bütün Antalya kazanacaktır ve Kobilerimiz canlanacaktır.
İşlerinizde başarılar dileriz...
Saygılarımızla


www.antalyakobi.com

www.antalyabülten.com

www.antalyailanları.com

www.antalyakobim.comHiç yorum yok:

Yorum Gönder